ZIELONY TYDZIEŃ ZDROWIA – relacja 4

# # #

ZIELONY TYDZIEŃ ZDROWIA – relacja 4

Konkurs “W zdrowym ciele zdrowy duch”.

11 kwietnia br. w ramach Tygodnia Zdrowia odbył się konkurs profilaktyki zdrowotnej i aktywności fizycznej “W zdrowym ciele zdrowy duch”. W konkursie brali udział uczniowie klas 4 – 6. Uczniowie rozwiązywali zadania w dwuosobowych grupach.

I miejsce zajęła klasa 6dII miejsce klasa 5d a III miejsce klasa 4a. Wszystkim uczestnikom gratulujemy 🙂

Organizatorzy: Renata Piotrowicz i Anna Jasinowska

Małgorzata Dąbrowska

# # #