ZIELONY TYDZIEŃ ZDROWIA -relacja 1

# # #

ZIELONY TYDZIEŃ ZDROWIA -relacja 1

Z okazji Zielonego Tygodnia Zdrowia uczniowie z naszej szkoły chętnie wzięli udział w tańcach do ulubionej muzyki.

Była Belgijka, Chocolate, Waka Waka, Jarzynowa gimnastyka i wiele innych. Wszystkim taneczne przerwy przypadły do gustu, bo jak każde dziecko wie ” Ruch, to zdrowie”

Małgorzata Dąbrowska

# # #