- 26 maj, 2026
- Justyna Kacprzak
- comments off
Szkolne Mistrzostwa w Żonglerce Piłką Nożną – Zapraszamy!
Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów z klas I–VIII do wzięcia udziału w nadchodzących Mistrzostwach w Żonglerce Piłką Nożną.
To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje sportowe umiejętności, wykazać się zręcznością i powalczyć o podium!
Szczegóły wydarzenia:
- Data: najbliższy piątek, 29 maja 2026 r.
- Miejsce: plac przed szkołą (w przypadku złej pogody: sala gimnastyczna).
- Czas: zawody będą rozgrywane podczas trzech długich przerw lekcyjnych.
Dla trzech najlepszych zawodników turnieju przewidziane są atrakcyjne niespodzianki!
Nie zwlekaj, zabierz ze sobą sportowy zapał i dołącz do wspólnej zabawy. Czekamy na Was!
Samorząd Uczniowski