SZKOLNA ŚWIETLICA ZAPRASZA

# # #

SZKOLNA ŚWIETLICA ZAPRASZA

Drodzy Rodzice!

Zgłaszanie, kwalifikowanie i przyjmowanie uczniów do świetlicy szkolnej odbywa się w terminach:

1) pobieranie karty przyjęcia ucznia do świetlicy szkolnej bezpośrednio na stronie internetowej  szkoły od dnia  1 czerwca  2026 r.
2) składanie wypełnionych kart przyjęcia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych RODO dla rodziców oraz osób upoważnionych do odbioru dziecka  od 8 czerwca do 28 sierpnia 2026 r.
3) kwalifikowanie uczniów oraz przyjmowanie do świetlicy do dnia 31 sierpnia 2026 r.

Po dniu 1 września uczniowie będą przyjmowani do świetlicy w miarę wolnych miejsc.

WAŻNE:

Proszę pamiętać, iż przyjmowany będzie tylko komplet dokumentów z czytelnymi podpisami obojga rodziców   i zgodami RODO osób upoważnionych do odbioru dziecka.

Wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce ŚWIETLICA.

Małgorzata Dąbrowska

# # #