- 29 maj, 2026
- Małgorzata Dąbrowska
- comments off
SZKOLNA ŚWIETLICA ZAPRASZA
Drodzy Rodzice!
Zgłaszanie, kwalifikowanie i przyjmowanie uczniów do świetlicy szkolnej odbywa się w terminach:
1) pobieranie karty przyjęcia ucznia do świetlicy szkolnej bezpośrednio na stronie internetowej szkoły od dnia 1 czerwca 2026 r.
2) składanie wypełnionych kart przyjęcia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych RODO dla rodziców oraz osób upoważnionych do odbioru dziecka od 8 czerwca do 28 sierpnia 2026 r.
3) kwalifikowanie uczniów oraz przyjmowanie do świetlicy do dnia 31 sierpnia 2026 r.
Po dniu 1 września uczniowie będą przyjmowani do świetlicy w miarę wolnych miejsc.
WAŻNE:
Proszę pamiętać, iż przyjmowany będzie tylko komplet dokumentów z czytelnymi podpisami obojga rodziców i zgodami RODO osób upoważnionych do odbioru dziecka.
Wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce ŚWIETLICA.