- 24 maj, 2026
- Małgorzata Dąbrowska
- comments off
Sukces naszej uczennicy w konkursie plastycznym
Miło nam poinformować, że uczennica klasy 2b, Liwia Walczak, otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży pod hasłem „Śladami św. Franciszka – Troska o Świat”.
Celem konkursu było promowanie wartości związanych z troską o przyrodę, szacunkiem do świata stworzonego oraz inspirowanie się postawą Święty Franciszek z Asyżu.
Praca Liwii została doceniona za pomysłowość, estetykę wykonania oraz trafne ukazanie idei troski o świat i środowisko naturalne.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 maja w V Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze. Nagrody wręczał ks. bp Tadeusz Lityński, który pogratulował uczestnikom i podkreślił znaczenie troski o świat oraz wrażliwości na piękno stworzenia.
Serdecznie gratulujemy Liwii sukcesu i życzymy dalszego rozwijania talentu artystycznego!

