SPOTKANIA Z POLICJANTEM

# # #

SPOTKANIA Z POLICJANTEM

Uczniowie klas 6 i 7 biorą udział w cyklu spotkań z Panem Marcinem Mokrzańskim , policjantem z Wydziału Prewencji KMP w Zielonej Górze na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich. Przedstawiamy fotorelację z dzisiejszych i wczorajszych spotkań i czekamy na kolejne. Wierzymy, że dzięki takiej wiedzy nasi uczniowie nie popełnią żadnego błędu, za który mogliby być pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Dziękujemy za poświęcony czas!

Małgorzata Dąbrowska

# # #